21 Ocak 2014 #2246749

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Çalıştığım firma maaş ödemeleri için Garanti Bankasıyla Kasım 2013'de anlaştı. Ay içinde 58 TL bir kesinti yapılmış. Neymiş efendim maaş hesabı gözükmüyormuş sistemden şirketle anlaşmana bak. Şirketle anlaşmış adamların haberi yok sanki. Ben keyfi olarak senin sözleşmeni imzalamadım. Garanti Bankası Dudullu kurumsal müşteri ile görüşün işiniz ne! Sanki onlardan habersiz iş yapıyorlar çağrı merkezi kayıt açmamak için uğraştı üslubu berbattı.


Hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Olay şu; BDDK'nın prosedürlerine göre, firma ve banka arasında imzalanan protokol neticesinde hesap kesim ücreti alınmaz denmesine rağmen benim maaş hesabımdan kesinti yapılmış. İvedi bir şekilde iadesini istiyorum.

Fatih 131 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Şubat 2014

    Garanti Bankasının bütün uygunluğu varken hala hesap işletim ücretini iade etmediler! Bankanın anlayışı kendi Cirosu müşteri memnuniyeti falan değil!

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Fatih D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön