24 Eylül 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Garanti Bankası yılda 4'er kez hesap işletim ücreti kesiyor. Kredi kullanımım dan dolayı her ay düzenli para yatırıyorum. Ancak hesapta ne zaman para olsa hesap işletim ücreti adı altında para kesildi. Kredi kartımdan da hakeza aynı isimle para kesiliyor.

Bu sebeple bankayı aradım ancak saçma bir bahane ve uygulamayla geri çevrildim. Bu paraların iadesini talep ediyorum. Aksi halde tüketici mahkemesi ve konuyla ilgili diğer mahkemelerde hakkımı yasal olarak arayacağımı belirtirim. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Canan 291 Okunma

Cevaplar

  • Canan21 Mart 2017

    Geri ödenmediği gibi ilgilenilmemiştir bile.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimiz Canan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön