18 Ocak 2014 #2240414

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası'nda açtırdığım vadesiz hesabımdaki para zaten banka tarafından kullanılmakta, birde ayrıca hesap işletim ücreti adı altında 58.00 TL. gibi bir para kesilmiş bulunmakta. Bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

Şevket 36 Okunma

Cevaplar

  • Şevket26 Ocak 2014

    18 Ocak 2014 tarihinde, Garanti bankasi ile ilgili hesabimdan kesilen ve yasal olmayan hesap isletim ucreti adı altında kesilen meblağ ile ilgili sitenize yaptığım şikayete (Şikayet No : 2240414) ilgili makam aynı gün iletişime geçeceğini, ilgileneceğini belirtmiş, ancak konu ile ilgili bana dönüş yapmamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim. (Bu girişimimden de sonuç alamaz isem, yasal girişimlerde bulunacağımı da belirtmek isterim.)

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Şevket Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön