11 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Zulmü!

2000 yılından bu yana Garanti Bankası ile çalışmaktaydım. Banka yapmış olduğu yanlış para politikasından dolayı müşterilerini kaybedecektir. 6 aylık dönemde 57 TL yıllık 114 TL hesap işletim ücreti almıştır. Ayrıca 89 TL'de kredi kartı aidatı varmış.


2 adet hesaba 4 adet kredi kartına yönlendirilmiş otomatik ödeme olmasına rağmen para para diyerek haksız uygulamalara devam etmektedir. Bu nedenle 15 yıldır müşterisi olduğum Garanti Bankası'na veda ediyorum. Bir başka banka 70000 TL'lik kredi kartı vermiş ve hesap işletim ücreti almamaktadır.


Artık Garanti Bankası'nın zulmüne son!

Levent 233 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz Levent K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön