06 Şubat 2014 #2280555

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Yok Dedi Ama Aldı

05.02.2014 tarihinde Garanti Bankası ile telefonda konuştum ve maaşlı müşterilerden Hesap İşletim Ücreti alınıyor mu? diye sordum. Telefondaki bayan gayet kendinden emin şekilde 'Hayır ücret alınmıyor, alınmayacak' diye söyledikten sonra hesabıma ufak bir miktar yatırdım ki otomatik ödeme verdiğim faturalar zamanında ödensin. Gel gelelim bugün 58 TL Hesap işletim ücreti alınmış. Yaa arkadaş ben 10 yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum ve çalıştığım tek banka şimdi 58 TL için bu güven zedelenir mi?

Tuncay 89 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Kısa süre içerisinde sorunumu çözdüğü için Garanti bankasına teşekkür ederim. Büyük ve keliteli banka ile çalışmanın meyvelerini alıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Tuncay G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön