09 Temmuz 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Ve Müşteri Temsilcisinin Davranışı!

21.06.2013 tarihinde ATM yolu ile kredi kartı borcuma mahsuben 130.00 TL yatırdım. Ama bir yanlışlık oluyor ve banka bu parayı bankanın bana açtığı, bana ait görünen ama hiç kullanmadığım vadesiz hesaba alıyor ve 2012 yılı ve 2013 yılı hesap işletim ücreti adı altında aynı anda -45.00 TL ve -49.00 TL olarak yani benim bilgim ve rızam olmadan kredi kartı borcuma istinaden zar zor temin ettiğim, yatırdığım paramdan toplam 94.00 TL kesiyor.


08.07.2013 tarihinde beni aramaları gelirken, bir akrabam aranıyor. Gecikmiş borcum olduğu bu borcu ödemediğim gibi şahsıma münhasır bilgiler veriliyor ben bu parayı 130.00 TL olarak yatırdığım halde Mağdur ve rezil ediliyorum...

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Temmuz 2013

    zor şartlarda gençliğimi, hayatımı, bir insanın en önemli yegane sermayesi zamanıdır vaktimi sermaye ederek kazandığım parayı, emeğimi, alınterimi, öyle kolayca şu bu adı altında kullanmadığım bir hesabın geçmiş ve geleceğe istinaden hesap işletim ücret diyerek isteğim dışında(zorla) bir banka benden tanzim edecek ise... ben vatandaş olarak iyi demem. Mensup olduğum vatandaşı olduğum devletin yüce kurum ve kuruluşlarının da desteğini beklerim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön