11 Şubat 2014 #2288252

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

21 Ocak 2014 tarihinde hesabımdan 58-TL hesap işletim ücreti adı altında para kesilmiş.Bugün kredi kartımı ödemek için internet bankacılığına girişi yaptığımda 69-TL yıllık üyelik bedeli altında para kesildiğini gördüm. Ve bu olay hesap kesim tarihi olan 10 Şubatta kredi kartına yansıtılmış ve bu ay ödemem için kredi kartı hesabıma borç olarak yazılmış.


Kredi kartı ücretinin iadesini talep etmek için Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda kabul etmem halinde karta 40 tl bonus yükleyecekleri söylendi. Ben hesabımdan kesilen 58-TL hesap işletim ücreti ve Kredi Kartı ücreti olan 69-TL'nin tamamının iadesini talep etmekteyim. Aksi olduğu takdirde ise hukuki yollardan hakkımı aramaya devam edeceğim.

Hilmi 110 Okunma

Cevaplar

  • Hilmi14 Şubat 2014

    İlgili bankanın talebi olumsuz sonuçlandırması sebebiyle bugun itibariyle vakit kaybetmeden yasal yollara başvuracağım.

  • Hilmi11 Şubat 2014

    Tarafıma, şikayetim ile ilgili gönderilen bu mesaj umarım rutin bir sistem mesajından sınırlı kalmayacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Hilmi Ş.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön