24 Nisan 2013 #1760453

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti ve Her Yıl Kesilen Sigorta Bedeli!

Garanti Bankasından bundan yaklaşık 2 yıl önce 36 aylık bir kredi kullandım. Kullandığıma kullanacağıma defalarca pişman oldum. Krediyi kullanırken hayat sigortası kesildi kesilen sigortanın bir yıllık olduğu her yıl yenileneceği söylenmedi. Her yıl hesabımdan para kesilmekte 3 yıllık kesintiyi hesapladığımda 300 tl nin üzerinde bir rakam tutuyor haliyle maliyet diğer bankaların çok üzerine çıkıyor.Ayrıca hesap detaylarımı mail yoluyla istedim görevli olmaz posta ile gönderilmesi gerekiyor demişti. Sonradan tekrar talep ettim mail yoluyla göndermeye başlandı Mademki oluyordu neden beni her ay 4 tl zarara uğrattınız. Ayrıca hesabımdan hesap işletim ücreti kestiniz.

Muhammet 61 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet28 Nisan 2013

    Halen geri dönüş olmamıştır.Garanti Bankası elini müşteri hesabından çekmemekte sürekli bir isim altında müşteriden para almaktadır.Örnek istiyorsa benim kullandığım kredinin uydurma masraflarla bana maliyetinin hesaplanması ile ortaya çıkacaktır. Bana başta söylenen maliyet ile arasında ne kadar fark olduğu söylenecektir. Bankaya ulaşmak oldukça güç kaç sefer aradım robat çıkıyor onu aşıp müşteri hizmetleri görevlisine ulaşılamıyor. Nisan ayında hesabım 67 tl yeniden borçlandırılmış. Hesap özetini bekliyorum büyük ihtimalle baştan söylenmeyen sigorta bedeli. Bunların hepsini topladığınızda kredi maliyeti bayağı bir yükseliyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön