03 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Konusunda Yanlış Bilgi Verdi

31,01,2014 tarihinde Garanti Bankası Ağrı şubesi gişe görevlisine; Garanti Bankasında iki hesabım olduğunu ve maaş hesabım dışında ki hesabımı kapatmak istediğimi söyledim. Gişe memuru bayan görevli maaş hesabım Garanti Bankası'nda olduğunu ve her iki hesabımdan da hesap işletim ücreti alınmayacağını söyledi.

01,02,2014 tarihinde internet bankacılığından maaş hesabım dışındaki hesaptan hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda '' evet ikinci hesabınızdan bu ücret alınıyor dedi.'' Garanti Bankası'nın iki görevlisinden biri yanlış bilgi veriyor. Bu yanlış bilgi yüzünden ben hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalıyorum. Eğer gişedeki çalışanınız beni yanıltmış olmasaydı böyle bir sıkıntı yaşamayacaktım.

Hüseyin 56 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Hüseyin E.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön