13 Mayıs 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'nda vadesiz mevduat hesabım var. hesabımda kullanmadığım bir miktar param faizsiz açık hesap olarak durmaktaydı. Hesabıma baktığımda 2013 yılı 1. yarıyıl, D. Bed, 2013 yılı 2. yarı yıl hesap işletim ücreti gibi anlamsız kesintiler yapıldığını tespit ettim. Kullanmadığım ve almadığım bir hizmet ve açıkta faizsiz duran nakit paramın karşılığında ücret ödemek zorunda bırakıldım. Dün Garanti Bankası'ndaki hesabımı kapattım. Bir büyük bankaya yakıştıramadım.

Emrah 243 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2014

    şikasyetimden 2 gün sonra geri dönüş sağlanarak sıkıntı giderildi. kesilen hesap işletim ücretleri (2013 yılına ait olanlar) iade edildi. keşke şikayete gerek olmadan sorun çözülse idi. sonuç: sorunun giderilmesinden memnun oldum. teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimiz Emrah Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön