12 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Bankanız tarafından yapılan kampanya kapsamında 2 adet otomatik ödeme talimatı verildiği takdirde hesap kesim ücreti kesilmeyeceğini beyanında bulunmanıza rağmen şahsım 3 adet otomatik ödeme talimatı verdim hesabımdan.


Ancak vermiş olduğunuz beyana aykırı davranarak hesap işletim ücreti kesmiş bulunmaktasınız. Alo garantiyi arayıp şikayet konusu açmıştım. Bugün öğrendiğim kadarıyla red cevabı gelmiş gerekçe olarak da otomatik ödeme talimatımda aksama olduğunu söylediniz.


Ama alo garantide ki hanımefendi kontrol ettiğinde bir aksaklık gözükmediğini ve faturalarında ödenmiş olduğunu görmekte. Ayrıca hesabımdaki para hiçbir zaman ödenecek miktardan az olmamıştır hesabımda. Mahkemede görüşüceğiz.

Sedat 43 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Sedat Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön