29 Mayıs 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'nın 27.05.2015 tarihinde saat 15:35'te gönderdiği mesajda aynen şöyle demektedir; Ocak - Haziran 2015 dönemine ait hesap işletim ücreti 04.07.2015 tarihinden itibaren vadesiz hesabınızdan toplam 63.50 TL veya muadili olarak tahsil edilecektir.


Muafiyet koşullarını sağlayan hesaplardan tahsilat yapılmayacaktır. Muafiyet koşulları Garanti Bankası şubeleri.
Garanti bankasından kredi çektim, bireysel emeklilik hesabım var ve kredi kartını kullanıyorum. Muafiyet koşullarının burada yazılmasını rica ederim. Söz konusu bedelin çekilmesi halinde kredi kartımı kapatacağımı, kredimi ve bireysel emeklilik hesabımı başka bankaya transfer edeceğimi bildiririm.

Bülent 310 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Bülent Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön