03 Nisan 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Ben şu an askerlik görevimi yapan bir erim ailem para göndermek için Garanti Bankası'nı kullanıyor zaten her para gönderdiklerinde 6 ila 8 lira kesiyor ATM ama son gönderdiklerinde 50 TL kesildi.

Üstelik hesabımdan ve işletim ücreti diyerek zaten zor gönderebiliyorlar maddi durum pek el vermediğinden 2 ayda 1 kere 150 TL gönderiyorlar, bunun 50 TL'si kesilirse ben nasıl geçineceğim, gurbet elde askerin halini askerlik yapmış olan zaten bilir, bu işletim ücreti adı altında alınan ücrete itiraz ediyorum.

Yunus 158 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Yunus Emre K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön