20 Mart 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası hesap işletim ücreti altında hesabından 39 TL çekti, ancak daha fazla TL olmadığından ancak bu kadar çekebilmişler. Böyle bir ücreti almaya yasal olarak hakları olmadığını biliyorum. Bu yüzden paramı iade etmedikleri takdirde yasal işleme başvurup bankayla ilişkimi keseceğim.

Özlem 249 Okunma

Cevaplar

  • Özlem24 Mart 2015

    Geçen Garanti Bankası'nın hesabımdan hesap işletim ücretin çektiğini aktarmıştım. Bunun üzerine bir gün sonra Garanti Bankası tarafından arandım ve müşteri temsilcisi bankanın böyle bir hakkı olduğunu söyledi ben yasal olarak hakları olmadığını hatırlatsam bile ısrar etti. Bunun üzerine banka ilişkimi keseceğimi söyledim ve müşteri temsilcisi tamam teşekkür ederiz deyip kapattı. Gerçekten çook nazikler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Özlem E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön