18 Mart 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

İstanbul Ethem Efendi şubesi hesabımda bulunan hesabımdan kesilen ücretin iadesi için müşteri temsilcisiyle internet şubesi üzerinden mesajlaştım.


1-Önce 2 ad otomatik ödeme tanımlamam halinde olabileceğini.
2- Otomatik ödeme tanımlaması yaptıktan sonraki mesajda (alaycı ifadeyle) bölge müdürü onayı gerektiği ve dolayısıyla 1-2 hafta beklemem gerektiği söylendi.
3- Yaklaşık 1,5 ayı aşkın süren bekleme sürecinde ara mesajlarıma cevap verilmedi.
4- Sitem dolu mesajıma cevap olarak, "daha önce hiç bahsetmediği" otomatik ödemelerin farklı kurumdan olması gerektiği iletildi.


Bunun üzerine Garanti Bankası haklı (doğrusu haksız) müşteri hattına konuyla ilgili şikayetimi ilettim. Sonuç, haksızmışım!

Dundar 214 Okunma

Cevaplar

  • Dundar23 Mart 2015

    Garanti Bankası tarafından arandım. 1- 1,5 ayı geçkin sürenin neden bu kadar uzun olduğu hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. 2- Ocak ayında kesilen ücret için Kasım ayında robot arama ile bilgilendirme yapıldığı söylendi3- Arama, siz telefonu açıp 10 sn. Bekleyip herhalde yanlış aradılar diye kapatsanız dahi bilgilendirme yapılmış sayılıyormuş4- Şubenizde bulunan müşteri temsilcisi ile yaptığınız yazışmaların bir hükmü yok, çünkü o mesajlara erişemiyorlarmış. Dolayısıyla müşteri temsilcisi genel müdürlüğe " doğru bilgilendirme zamanında yapıldı" demesi kafi. Sizi dikkate almıyorlarmış. Ancak mahkeme yolu ile olurmuş!

  • Dundar23 Mart 2015

    Garanti Bankası tarafından arandım. 1- 1,5 ayı geçkin sürenin neden bu kadar uzun olduğu hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. 2- Ocak ayında kesilen ücret için Kasım ayında robot arama ile bilgilendirme yapıldığı söylendi 3- Arama, siz telefonu açıp 10 sn.. bekleyip herhalde yanlış aradılar diye kapatsanız dahi bilgilendirme yapılmış sayılıyormuş 4- Şubenizde bulunan müşteri temsilcisi ile yaptığınız yazışmaların bir hükmü yok, çünkü o mesajlara erişemiyorlarmış. Dolayısıyla müşteri temsilcisi genel müdürlüğe " doğru bilgilendirme zamanında yapıldı" demesi kafi. Sizi dikkate almıyorlarmış. Ancak mahkeme yolu ile olurmuş!

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Dündar K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön