06 Şubat 2014 #2278663

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

08/01/2014 günü 2013 Yılı 2. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti adı altında 58,00 TL ücret kesilmiştir.Bundan kurtulmak için 2 adet otomatik ödeme talimatı olması gerekiyormuş diye uyarmışlar. Ben de buna istinaden 2 otomatik ödeme talimatı verdim.


Ama gelin görün ki yine de bu ücreti kesmişler.Aradığımda verdikleri cevap aynen şu; Bu otomatik ödeme talimatları 6 aydır ödeniyor olmalıymış ve kredi kartı değil hesaptan ödenmesi gerekiyormuş. Zaten ben bu hesabı açalı (kredi çekmeseydim bu bankadan hesap da açtırmazdım) 6 ay olmamış, yine de benden bu parayı keseceklerini söylüyorlar. Kredi çekerken dosya masrafları adı altında istedikleri parayı vermişim, kredimi de zamanında ödüyorum yine de olan bu.

Mutlu 67 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu10 Şubat 2014

    Direk şablon mesajı atınca zaten şikayetim cevaplanmış oluyor değil mi? Dört gün oldu halen bir haber yok. İlle yasal yollara başvurmamızı bekliyorlar. Ama vazgeçmeyeceğim nereye kadar giderse götüreceğim. Koskoca bankanın düştüğü duruma bak.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Mutlu E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön