17 Ocak 2014 #2240840

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Hesap işletim ücreti adı altında 116 tl 2 taksitle tahsil ediliyor, bunu tuhaf ve tamamen kendi menfaatleri doğrultusunda yapıldığını düşünüyorum. Sözüm ona bu kadar büyük,
köklü ve kurumsal olduğunu iddia eden bir banka, bu hesap işletim ücreti bedeli doğrultusunda ne kadar müşteri kaybedecek farkında mıdır acaba?


Bu bankanın ne kadar öz güvenli olduğunu şuan için müşteri portföyüne bağlıyorum ancak çok yakında bu sistemde çalışmaya devam ederler ise elinde olan portföyden eser kalmayacağını kendilerinin bilmesi ve bu konu üzerinde düşünmelerini rica ediyorum!


En azında uzun zamandır çalıştığım Garanti ile ben ilişiğimi keseceğim ve tüketici hakları ile haklarımı arama yoluna gideceğim.

Adnan 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Adnan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön