23 Ağustos 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

1.5 ay önce hesap işletim ücreti adı altında 59 tl kestiler. İtiraz edip hesabımı kapatın dediğimde özür dileyip tekrar iade ettiler. Bugün hesabımı kredi kartı borcumun tamamını yatırdım, kartı kapatmak istediğimi söyledim. Fakat OGS'deki paranın karta iadesinin 1 hafta süreceğini belirtip 1 hafta sonra hesap kapatmaya gelmemi söylediler.

Akşam internet şubesinden baktığımda da 59 tl yine hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Kanuni bütün haklarımı kullanıp bu paraları ve son on yıla ait kredilerimin dosya masrafı adı altındaki kesintilerini dibine kadar alacağım.

Oğuztürk 472 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimiz Oğuztürk E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön