10 Aralık 2013
Yorum Yap
#2163648

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Garanti Bankası bankaya her kredi ödemesi yaptığımda benden hesap işletim ücreti kesiyor. Geçen ay kredi ödemesi yapmaya gittiğimde görevli benden tam tutar aldı ve kredi tutarından kalan parayı iade etmedi. Ben hesaba aktarılıyor diye düşünürken işlemlerime baktığımda hesap işletim ücreti adı altında bu tutarın sürekli kesildiğini fark ettim.


Garanti Bankası'ndan mağdur edildiğim kadar başka hiçbir bankadan mağdur edilmedim. Garanti Bankası'ndan bu zamana kadar benden alınan tüm hesap işletim ücreti miktarının iadesini ve OGS kesilen bakiyemin iadesini talep ediyorum. İade edilmediği taktirde yasal yollara başvuru yapacağımı tarafınıza bildiririm.

Hanife Hanife 44 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Hanife A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler