15 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'ndan 2013 temmuz ayında 5 yıllık vadeli ihtiyaç kredisi çektim, dosya masrafı 250 TL ödedim, birde bir sefere mahsus hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor dediler yaptırdım.
Üzerinden bir yıl geçince hayat sigortasını yenilemeniz gerekiyor diye bir mesaj aldım! Henüz yaptırmadım neler olacağı hakkında bir bilgim yok. Bunun yanı sıra kredi taksitlerimi yatırdığım hesabımdan 58 TL hesap işletim ücreti kestiler. 6 ayda bir kesileceğini söylediler, kredi çekerken bilgilendirilmediğimi söylesemde pek umursayan olmadı şubede, telefonda ve bankaya yazdığım maillerde. Hesabı kapatamıyormuşlarda! Bankaların bu kadarkeyfi davranması kabul edilebilir değil.

Abdulkadir 253 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Abdulkadir D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön