26 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmişler!

330311** numaralı müşterinizim. Bankanıza ait kredi hesabım mevcuttur. 2016 Ocak ayında bankanızdan SMS gelmiştir. SMS konusu otomatik ödeme talimatı vermem istenmiş ve vermediğim zaman hesap işletim ücreti kesileceğini belirten SMS idi. SMS akabinde bankanıza giderek otomatik ödeme talimatı verdim.

Daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak işlemin doğruluğunu teyit etmek istedim. Fakat müşteri temsilcisi böyle SMS gönderilmediğini söylemiş ve hesap işletim ücreti kesileceğini belirtmiştir. Şikayet kaydı oluşturdum ve hesap işletim ücreti alınmayacağı söylenmiştir. Fakat yine SMS gelmiş alınmayacak ücretin 2015 dönemi için denmiştir iki adet faturaya ve krediye rağmen bu ücreti ödeyecek miyim?

Nagihan 49 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Nagihan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön