18 Mart 2013 #1691067

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmişler!

Üzerime kayıtlı iddia bayisinin tüm para yatırma işlerini garanti bankası üzerinden yapıyorum. Bankaya yatırdığım haftalık cüromdan benden habersiz hesap kullanım ücreti kesilmesi nedeni ile makinam kapandı ve makinamı açtırmam 2 günümü aldı. Hem müşterilerime mahçup oldum hemde 2 gün para kazanamadım.


Ayrıca Garanti bankasına ait kredi kartımdan hersene yine kullanım ücreti kesilmektedir. Garanti bankası ile ilgili tüm hesaplarımı kapattıracağım ve bu bankayı bende kendi kara listeme aldım, ömür boyunca ben ve ailem garanti bankasından hizmet almayacak. Konu ile görüştüğüm yetkililerden en ufak bir dönüş dahi olmadı.

Atakan 61 Okunma

Cevaplar

  • Atakan10 Nisan 2013

    HALA CEVAP GELMEDİ

  • Atakan25 Mart 2013

    Ben robotmuyum, otomatik maille dönüş yapıyorsunuz? Ne arayan var ne soran, Türkiyenin en kalitesiz bankası Garanti bankası, devlet bile haksız rekabetinizden size ceza kesiyor ama ceza 1 lira kazancınız 10 lira

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön