25 Nisan 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyorlar!

Garanti bankasında açık olan maaş hesabımı bu gün kontrol ettiğimde 6 ay için 36.66 Tl hesap işletim ücreti kesilmiş olduğunu gördüm.Geçen yılda bu ücret kesilmiş. geçen yıl kesilen ücreti uzun uğraşlarım sonucu iade etmişlerdi. Bu işlem ücreti yüzünden şirket olarak başka bir bankayla çalışmaya başladık ama birdaha yapmazlar diyerek hesabımı kapatmamıştım yıllardır müşterisi olduğum bankanın bizi saf yerine koyması ağrıma gitti. Kesilen bakiyenin iadesini istiyorum.

Ugur 77 Okunma

Cevaplar

  • Ugur25 Nisan 2013

    Bankadan gelen standart metinde bu bedeli bize sundukları hizmetin küçük bir kısmını finanse etmekte kullandıklarını belirten bir ifade ile cevap vermişler. Bu ücretin iadesiyle ilgili bir şey yapamayacaklarını belirtmişler sağ olsunlar. Bana düşen zararın neresinden dönersek kardır diyerek müşterisini 36,00 Tl değerindeki çıkarlarından önce tutan başka bir banka ile çalışmak ve bu anlamsız durum hakkında sosyal medyada ve sosyal çevremde ulaşabildiğim herkeste bir farkındalık oluşturmak olacak.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön