11 Eylül 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Maaş müşteri olduğumuz banka (şahıs şirketi) maaşı her ay düzenli gönderen iş vereni şirket saymıyor. Yapılan işlem maaş ödemesi değil diyebilecek kadar yüzsüzleşip hesap işletim ücreti alabiliyor.

Ceyhun 87 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhun01 Ocak 2016

  Sonuç bir daha kesinlikle garanti ile işlem yapmam yazılı olarak bütün hesaplarımı kapatın talebime rağmen halen her gün ışıklar şubesi bakiye bildirimi maili atmaktalar böyle bir banka ile kesinlikle işlmeeem yapmam hesaplarımı kapatın!

 • Ceyhun11 Eylül 2015

  Otomatik ödeme talimatıda verdik sonuç; Ceyhun bey bu paranın üstüne bir soğuk su için bundan sonra almayız ama oldu! Kapattım hesapları kartları da madem hesaba gelen para maaş sayılmıyor başka bankaya yönlendiririz.

 • Ceyhun11 Eylül 2015

  Firma bizde gözükmüyor, otomatik ödeme talimatı verin haksız kazancimizi geri iade edelim cevabı geldi.

 • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn. Ceyhun Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön