22 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Bankanızla yaklaşık 4 yıldır çalışmaktayım,genel anlamda memnunum ancak,kredi kartının asgari ödemesi olan 413 TL yi eşim hesabıma EFT ile göndermiştir.(Açıklamada kredi kartına istinaden yatırıldığı da belirtilmiştir.)Akabinde 58 TL hiü kesilmiştir ve kredi kartım bu nedenle şuan gecikmededir.
hesap işletim ücret iadesini talep ediyorum.İptal edilmemesi durumda Bankanızdan kullanmış olduğum taşıt kredisini ve kredi kartını kapatarak bankanızla çalışmayacağımı belirtmek isterim.
hesap iletim ücretinin alınmaması için 2 adet oto ödeme talimatı verilmesi gerektiğini biliyorum ancak eşim kredi kart nosunu bilmediğinden hesaba yatırmıştır.
Konu ile ilgili desteğinizi rica ederim.

Evren 425 Okunma

Cevaplar

  • Evren28 Temmuz 2014

    Şikayetim ilgili bankacı değerlendirmeye alındı ancak olumlu bir sonuç alamadım. Bence haksız yere kesilen söz konusu hesap işletim ücreti iade edilmedi.saygilar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşterimiz Evren K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön