04 Nisan 2013 #1723877

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Garanti bankasından vadesiz mevduat maaş hesabım vardı. Bu maaş hesabımı adana Çukurova yeni adana şubesinden, bütün her şeyi ile birlikte başka bir şubesine taşıdım ve bu yeni taşıdığım şubeden bana eski şubemdeki maaş hesabımın kapatılacağı söylendi.


Lakin banka, 2 Nisan itibariyle yeni Adana şubesindeki eski maaş hesabıma 111 lira yatırılınca bu yatırılan paranın 44 lira 95 kuruşunu hesap işletim ücreti adı altında ve son derecede haksız, hukuksuz ve tamamen de yanlış bir uygulama ile habersizce ve aniden kesmiştir. Bütün bu sebeplerden dolayı Garanti Bankası tarafından yapılan bu kesintinin tamamının, tarafıma tekrar iadesi hususunda gereğini istiyorm.

Volkan 38 Okunma

Cevaplar

 • Volkan08 Nisan 2013

  sikayetim cozulmemistir ve garanti bankasinca kaale bile alinmadim banka tarafindan...

 • Volkan08 Nisan 2013

  koskoca garanti bankasi 45 tl icin bu kadar kuculurse bundan sonra yapacak hicbir sey yok. banka resmen ve alenen benim parami ~haksiz ve hukuksuz~ yere gaspetmistir. herkesin bilgisine sunarim. saygilarimla

 • Volkan08 Nisan 2013

  ben garanti bankasinin samimiyetine hic inanmiyorum ama yine de bekleyelim belki sasirtir...

 • Garanti Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön