07 Nisan 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Garanti Bankası 517***60 no'lu bankamatik kartına sahibim ve 031 Şubesi 66****5 numaralı banka hesabının kullanıcısıyım. Bankanız tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, kredi hesap işletim ücreti bedeli olarak, Hesap İşletim Ücreti adı altında 2012 yılından itibaren toplamda 164.58 TL şahsımdan tahsil edilmiş, hesabımdan düşülmüştür.


4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun’un “sözleşmedeki haksız şartlar” başlıklı 6. maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücreti haksız bir kazanç olduğu için kesilen tutarın en kısa sürede tarafıma iade edilmesini arz ederim. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Çağdaş 141 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimiz Çağdaş Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön