13 Şubat 2014 #2292698

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Garanti Bankası bankamatikten hesabıma para yatırdım. Ertesi gün hesabıma baktığımda yatırılan parayı göremedim. Bankamatiğe gittiğimde yatırdığım paradan 58 tl kesildiğini gördüm. imes şubesine gittiğimde geçen sene kredi çektiğim için bana yeni hesap açıldığını ve parayı bu hesabıma yatırdığımı buradan da 58 tl hesap işletim ücreti kesildiğini öğrendim ve paranın da iadesini alamayacağımı söylediler.


Anlamadığım madem hesap açıldı neden internet bankacılığında bu hesabı göremedim, paramatikte gözüküyor fakat internet bankacılığında gözükmemektedir ve ben bu hesabı kullanmıyorum. Hesabı kapattırmak için dilekçe yazdırdılar.

Engin 80 Okunma

Cevaplar

  • Engin17 Şubat 2014

    şikayetimi bildirdiğim garanti bankasıyla ilgili geri dönüş bugün sağlandı ve hesap işletim ücretinin iadesi gerçekleştireceklerini bildirdiler. henüz gerçekleşmedi ama bugün gün içerisinde iadesini bekliyorum. teşekkürler

  • Engin15 Şubat 2014

    şikayetimi bildirdiğim garanti bankasıyla ilgili geri dönüş bugün sağlandı ve hesap işletim ücretinin iadesi sağlanmıştır. bunun için garanti bankasına teşekür etiyorum. iyi çalışmalar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Engin Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön