22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Garanti Bankası hesabımda alışveriş için bırakmış olduğum 75 TL paranın 58 TL'sini hesap işletim ücreti altında, hesabımdan çalmışlardır. Senelerdir bu bankayı kullanmaktayım, bana söylenen hesabınıza 2 adet otomatik ödeme talimatı verildiğinde bu paranın benden kesilmeyeceğidir, fakat hesabıma 2 adet fatura tanımlamama rağmen bu para benden yine kesitler.


Bu bankalar bu kazandığımıza paraların kendileri gibi kolay kazanıldığını sanıyorlar ama öyle değil. Banka hesabımı ve bu bankaya ait olan iki adet kredi kartımı bu ayın 23 den sonra kapatacağım ve bir dahada bu bankanın önünden geçmeyeceğim.

Sedat 38 Okunma

Cevaplar

  • Sedat26 Ocak 2014

    Artık Garanti Bankası diye bir banka yok hayatımda, olmayacakta.

  • Sedat24 Ocak 2014

    Bana herhangi bir dönüş sağlamadınız, hesabımı kapatmak istiyorum. Hesap kapatmak için bile bir sürü şey istiyorsunuz. Bundan sonra GARANTİ diye bir şey yok hayatımda.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Sedat O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön