18 Ocak 2014 #2242766

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Benim Garanti Bankası'na ait iki vadesiz hesabım ve bir kredi kartım vardı. Bu kartlara ait hesap işletim ücreti diye kredi kartından 59 TL, vadesiz hesaplarımdan da 58 er TL hesap işletim ücreti adı altında toplam 175 TL para kestiler.


Bu kesintinin haksız olduğunu düşünüyorum banka hakkında şikayette bulunuyorum.Ayrıca da tüketici mahkemesine de şikayet ederek şimdiye kadar Garanti Bankası'ndan çektiğim kredilerin dosya masraflarını da alacağım. Ve kesinlikle bir daha bu bankayla çalışmayacağım, çevremdekilere de bu bankadan uzak durmalarını söyleyeceğim.

Bahadır 60 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır23 Ocak 2014

    mesaj atalı bir hafta oldu banka henüz iletişime bile geçmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Bahadır Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön