01 Şubat 2014 #2269228

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Az mıktardaki para transferlerim için kullandığım garanti bankası hesabımdan rutin kesilen hesap işletim ücretinden dolayı şikayetçiyim. İnsanı mağdur ve de yerine göre 'mahçup' edebiliyorsunuz söz verdiğimiz insanlara karşı. En son zaten toplasan 500 lira kadar hesabıma yatmış paradan 60 lira uçuvermiş hesabımdan.


Daha önce de yapıldı kaç kere. Zaten ailemin, benim kredi kartlarımız hep garanti bankası. Kredi kart yıllıkları da ayrı. Neden bu para alınıyor? Zaten sizle çalışıyoruz. Bunlar telafi edilmezse Garanti Bankası ile tüm hesapları kartları iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Yigit 60 Okunma

Cevaplar

  • Yigit06 Şubat 2014

    Benimle iletişime geçen garanti bankası konu ile ilgili maalesef çözüm sunamadı. En kısa zamanda kredi kartlarımı ve hesaplarımı iptal ettirerek protestomu yerine getireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Yiğit V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön