24 Ocak 2014 #2254889

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası'nın hem bireysel hem de kurumsal müşterisiyim. Bireysel hesabıma 3 adet şahsi faturam bağlı Garanti Bankası,tarafıma hesaba bağlı 2 adet fatura olduğu takdirde hesap işletim ücretinin alınmayacağını söylüyor.


Fakat pratikte öyle olmuyor yaklaşık 3 aydır hesabıma bağlı faturalar olduğu halde içinde bulunduğumuz 2014 Ocak ayında toplam 57 TL civarı bir hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm.


Haklı müşteri hattını aradım, yaklaşık 15 dakikalık beklemeden sonra bağlanabildim; Haklı müşteri hattı meğerse kendi haklarını savunmak için varmış; 6 ay boyunca düzenli ödenmesi veya geçmişe yönelik hesap işletim ücreti tahsilatı gibi bir şeyler söylediler. Ücretin iadesini talep ediyorum.

Fuat 43 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Fuat Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön