22 Ocak 2014 #2250725

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Şuan devlet üniversitesinde lisans öğrencisiyim aynı zamanda sigortalı olarak çalışıyorum, 20 ocak 2014'te hesabıma yatırdığım 150 liradan 21 ocak 2014'te 58 lira hesap işletim ücreti kesilmiş, habersiz olarak kesilen para yüzünden çok zor duruma düştüm, konu hakkında bugün (22.01.2014) 3 farklı müşteri temsilcileriyle görüştüm 3'ü de birbirinden farklı cevaplar verdi, konuyla alakalı ilgi ve yardımınızı rica ederim.

Hakan 48 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Ocak 2014

    Garanti Bankası şikayetime maille cevap verdi ve "habersiz" olarak keserek mağdur bıraktıkları hesap işletim ücretini iade etmemek için olabildiğince fazla şey yazmışlar, ama şikayetvar.com'da da gördüğüm üzere birçok kişi benimle aynı mağduriyette ve çoğuna kesilen paranın iadesi yapılmış olarak gözüküyor, bu durumda çok net bir şekilde çifte standart uygulandığını düşünüyorum, mağduriyetim kesinlikle giderilmedi, tatmin etmeyen bir maille geçiştirilmeye çalıştım, müşteri memnuniyeti konusunda çağın gerisinde kalmışlar malesef.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Hakan H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön