13 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası hesabımdan alınmış olan 2013 yılı 2. yarıyıl hesap işletim ücreti 58 .00 tl ve daha önce alınan 2013 yılı 1. yarıyıl hesap işletim ücreti 49,00 TL şeklinde olan ücretlerin acilen hesabıma iadesini istiyorum.

Yapılmadığı takdirde yasal hakkım olan bu haksız alınan ücreti mahkeme yolu ile almak için gerekli tüm başvurularımı yapacağımdan emin olabilirsiniz. Bu yapılan işlemin hiçbir şekilde yasallığı yoktur! Bundan sonrada hesabımdan böyle bir ücret alınırsa hesaplarımı kapatacağımdan emin olabilirsiniz.

Erman 76 Okunma

Cevaplar

  • Erman23 Ocak 2014

    Evet 10 gun geçmiş arayan soran yok siz bilirsiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Erman T.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön