03 Mart 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası hiç kullanmadığım, kredi kartı alınca otomatik açılan Garanti Bankası hesabımdan ortalığa para saçacak haldeymişiz gibi kredi kartı ödemek için yatırdığım parayı saniyesinde çekti,hesap işletim ücreti adı altında.


Ben kredi kartı alırken bana yemin ediyorum 1 kere bile söylenmedi böyle bir ücret var açalım mı diye ama gelelim kredi kartı ödemesine günü geçsin 1 gün sonra hemen bilgi veriliyor ödemediniz diye tamam çok güzel bilgi verin ödemediğimizi de bu vadesiz hesabı açarken niye bilgi vermiyorsunuz, madem bu kadar ilgilisiniz müşterinize. Size bol bol kazançlar.

Semih 78 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimiz Semih Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön