13 Şubat 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

520/668***7 no'lu hesap sahibiyim. Daha önceden Yapı Kredi Bankasında da benzer problemi yaşayıp tüm her şeyimi kapattım. Bankamda konut kredim bulunmakta ve aktif olarak kredi kartını kullanmaktayım yaklaşık ayda 1000 ile 2000 lira civarı kredi kartı harcamam var.


Hesabıma ayda aktif olarak 4000 lira civarında para akışı var. Kredi kartım, konut kredim otomatik ödemeye bağlı. Diğer bankalar para akışını hesaplarında teşvik paraları verirken aktif olarak kullanılan üstelik bütün işlemlerimi İnternet Bankacılığında yaptığım bir hesap için 58 tl kesilmesi adaletli gelmiyor bana! Bunun koşulsuz iadesini istiyorum, aksi halde banka ile tüm ilişkimi keseceğimi belirtmek isterim.

Okan 84 Okunma

Cevaplar

  • Okan11 Temmuz 2014

    Yine aynı mevzu !!! Mesaj geçmişi okunursa anlaşılır malum olan biten üzerine kredi kartımı iptal emiştim ödemeler bitince hesabımıda kapatacaktım, sonrasında yoğun aramalar biz size zararınız ölçüsünde bonus para verelim üzerine yine kredi kartımı açtırdım hesap kapatmaktan vazgeçtim. Ardından 11/062014 de2 otomatik ödeme talimatı verdim. 2 gün önce heabımdan yine 58 lira çekildiğini fark ettim. 10 Temmuz 2014 günü müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. iki ödeme talimatı verdim neden hala kesinti oluyor dedim. Gelen yanıt. 6 ay önce vermeliydiniz ve düzenli ödemeler olmalıydı oldu! oysa daha önceki görüşmelerimde bu, bu şekilde belirtilmedi dedim. valla böyle yapacak bir şey yok denildi. eee ben bu konu ile ilgili ne zaman konuştum bilmiyorum dedim. Aynen denileni yazıyorum arayın haklı müşteri hattını 3 ay 6 ay ne zamandan olursa görüşmeleriniz incelesinler size dönsünler dedi. Bu gün aradım saat 17:00 civarı Tansu hanımla görüştüm. Bana dediği sadece bir tane kayıt dinlenebileceği. Tansu hanım ben ne zaman ne konuştuk bilmiyorum diyorum yapacak bir şey yok denildi!!! 12-şubatta 4 görüşme yapılmış, 25 nisan bir görüşme, 9 haziran bir görüşme... En azından 12 şubattaki 4 görüşmemi inceleyin yok sadece bir tane . Ne kadar saçma değil mi ??? ya benim mi algımda bir sorun var yoksa gerçekten abes bir durum mu bu ? neyse şimdi hem buna hem de not düşürdüğüm gün ve bir aramaya yanıt bekliyorum. Valla açık konuşayım Garanti Bankası ile tanıştığım günede böyle bir haksız kazanca da isyan ediyorum.

  • Okan13 Şubat 2014

    Valla ben dün tam 7-8 yerle iletişimde bulundum saatlerce anlatabileceğim her yere derdimi anlattım. bana denilen şey şu oldu bankamız kuralları böyle, size sormak istiyorum şimdi, bankanızda 2 tane kıytırık 100 lira civarında otomatik ödeme talimatı vermem mi daha iyi yoksa ayda zaten otomatik ödeme ile 3000 liranın üzerinde ödeme yapmam mı. Dün bu sorulara yanıt alamadım kurallar böyle dendi. bende 9000 lira limitli kredi kartımı parapuanı ile kapattım . en kısa zamanda hesabımıda kapatacam bankanızla irtibatımı kesecem. Yapılan uygulama başından sonuna kadar yanlış, mantıksız ve haksız kazanç ! iyi günler iyi çalışmalar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Okan H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön