10 Şubat 2014 #2284611

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

14/01/2014 tarihinde hesabımdaki paradan 2013 yılı 2. yarıyıl hesap işletim ücreti adı altında 58 tl para kesilmiştir. 2012 yılından beri Garanti Bankası'nda hesabım olmasına rağmen daha önce böyle bir ücret kesintisi olmamıştı. İznim olmadan ve haber verilmeden bana ait olan hesaptan böyle bir para kesintisi yapılması yasal olmadığı gibi bir anlamda haksızlıktır. En kısa sürede bu paranın tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edip, hesabımı kapatacağım.

Sinan 107 Okunma

Cevaplar

  • Sinan12 Şubat 2014

    Bugün arandım Garanti tarafından. Bana kesilen hesap işletim ücretinin iade edilmediğini söyledirler. Kredi kartımı ve hesabımı kapatıp Garanti bankası ile olan ilişiğimi kestim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Sinan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön