06 Şubat 2014 #2278593

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankasıyla çalışmaya başlayalı 6 ay' lik bir zaman oldu. Hesabımdan hesap işletim ücreti alınacağına dair telefonuma mesaj geldi. Ertesi gün şubeye gidip görüştüğümde eğer 2 tane fatura ödeme talimatı verirseniz ücretin kesilmeyeceğini söylediler ve bu yönde işlem yaptılar.


Fatura talimatı vermeme rağmen ertesi ay hesap işletim ücreti alındı. İtiraz ettiğimde ise 3 tane fatura ödenmesi gerekir bu yüzden yansıdığını söylediler. İlk itiraz ettiğimde ise buna dair hiç bir şey söylenmedi. Hesaplarımın iptalini sağlayacağım iade etmezlerse.

Rukiye 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Rukiye İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön