04 Şubat 2014 #2276129

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası nın yaklaşık 15 yıllık müşterisi bulunmaktayım bu süre dahilinde bir çok işlem yaptım ve otomatik ödeme talimatım da bulunduğu taktirde hesap işletim ücreti alınmayacağı tarafıma bildirildi.


Buna rağmen ev değişikliği dolayısıyla eski otomatik ödeme talimatlarımı iptal edip fatura mütakibinde yeni evimin otomatik ödeme talimatları verdim bu esnada hesap işletim ücreti iznim olmadan hesabımdan kesilmiş, bulunmakta bu yakışıksız ve yanıltıcılığa dönük muameleden dolayı mağduriyetimin giderilerek paramın iadesini talep etmekteyim.

Ali 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ali B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön