20 Kasım 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesecekmiş!

Temmuz - Aralık 2014 dönemine ait hesap işletim ücreti 08.01.2015 tarihinden itibaren vadesiz hesaplarınızdan toplam 64.00 TL veya muadili olarak tahsil edilecektir. Muafiyet koşullarını sağlayan hesaplardan tahsilat yapılmayacaktır.


Muafiyet koşulları: Garanti.com.tr ve Garanti Şubeleri. Böyle bir mesaj atıldı. Kartı maaş kartı için açtırmıştım ve daha sonradan İnternet bankacılığı için 1-2 defa kullandım. Bu kredi kartı değil ki benden 64 TL gibi bir ücret alacağınızı söylüyorsunuz. Bu konu hakkında bilgi istiyorum.

Yusuf 3.167 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Yusuf Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön