11 Nisan 2013 #1737275

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

Vadesiz TL ve kmh hesabımdan hesap işletim ücreti altında ve çekilen paranın 7 (yedi) gün içerisinde iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuksal yollara başvurup bankanızda hesabımı kapatacağım ve Bimer'e başvuracağım. 4070 sayılı tüketici kanununun madde 6 uyarınca böyle bir hakkımız var gereğini en kısa zamanda yapmanızı talep ediyorum.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Nisan 2013

    bana verdiniz hizmetin karşılğını tek kuruşuna kadar alıyorsunuz bana yazdgınız cevab da bu kesintilerin personel gideri,teknolji giderleri gibi bizlere daha iyi hizmet vermek icin olduğunu belirtmişsiniz.oysaki bn hesabımdan gunde 1000 tl nin uzerinde kendime ait olan paramı cekmek istedğimde her seferinde 10 tl para kesintisi yapılıyor bu cekimin size maliyeti nedir? 1000 tl cekmekle 1500 cekmek arasında size ne gibi bir maliyt getiriyor?sizde zaten bir kmh hesabım birde vadsiz hesabım var birde elma hesabım var ve bunların hpsinden kesinti yapılıyor? ben sizin verdiniz 1000 tl kmh kullandığım zaman dogal olarak benden faizini fazlası ile tahsil ediyorsunuz.. peki kendi paramı kullanmak istdigim zaman neden bnden cekim üreti alıyorsunuz? sizin bana sağladınız teknolojik kolaylık nerde ? artı olarak diğer tüm banklardan farklı olarak sizin sagladınız kolaylık nedir hepsnin atms si var hepsi her saat de para cekliyor fakat onlardan sizin kesinti yapıyor? ben paramın iadesini istiyorum siz geri iade yapmamak icin kendizce bir takım sebebler sundunuz ama bunların hi birinin haklı gerekcsi yoktur, ben bankanızın ortağı diilim dolayısı ile sizin yapacağınız yeniliklerin parasını benden tahsil etme gibi bir hakkınız yoktur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön