03 Mart 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi

Garanti Bankası müşterisiyim kredi ödüyorum ama kredi hesabımdan hesap işletim ücreti başlığı altında para kesiliyor. Halbuki önceki dönemlerde de böyle bir sıkıntı yaşanmıştı dile getirdiğim de haklı müşteri hizmetlerinden paramı iade etmişlerdi fakat şuan tekrar neden hesabımdan 35,30 bakiye kesildi.

Benim hesabım şuan sadece kredi ödemem olduğu için açık duruyor. İçinde param kalırsa değerlendirmeye çalışıyorum. Ben bu kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini istiyorum. Aksi halde tüketici mahkemesine başvuracağımı haklarımı yasal olarak arayacağımı iadem gerçekleşmezse bir daha bankanızla çalışmayacağımı ayrıca belirtmek istiyorum. Garanti Bankası gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Zeynep 161 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Zeynep D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön