26 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Garanti bankasının Ağustos/2014 ayına kadar maaşlı müşterisiydim ve 1 adet kredim var. Bu kredim istinaden hesap kartımı kapatamıyorum. BDDK' nın yasası gereği kredi kullanan müşterilerin hesap kartından hesap işletim ücreti kesilemeyeceği belirtilmiştir. Bu bilgilendirme hesap işletim ücreti kesildikten sonra 4440333 telefonu arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sonrasında olmuştur.


Daha önceki görüşmeleri bankaya ait şube tarafından yaptım ve konu ile ilgili bilgilendirme yapılmadı. Hesap kartım o dönem içerisinde bankaya ait kredi kartı ödemesi ve kredi ödemesi için kullanıldı. 15 Kasım 2014tr Hesap kesim ücreti ile ilgili mesaj gönderdiklerini söylediler ama ulaşmadı.

İlhan 187 Okunma

Cevaplar

  • İlhan26 Ocak 2015

    Beni arayarak verdiğiniz bilgilendirmeyi hesap işletim ücretinin kesiminden önce yapmanız gerekirdi. Kasım ayında mesaj attık biz sana bilgi verdik gibi geçiştirme cevaplar yeterli değildir. Attığınız mesajı kendiniz okuyun ve müşteri hizmetleri ile görüşmelerimi inceleyin bana ne kadar bilgi verilmiş kendiniz sorgulayın. Tekrar dile getiriyorum benim hesabımdan kredi ödemesi haricinde kredi kartı ödemesi yapıldı. Bu kredi kartı ödemesi de tarafınızdan hesabım müsait olduğu için çekildi. Sizi bu haksız kazanç ile bildirimsiz hesabımdan para çekerek ve tarafımı borçlandırmanız kınıyorum ve gerekli bütün işlemleri yapacağımı tarafınıza beyan ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. İlhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön