04 Aralık 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Paracard'ımdan hesap işletim ücreti adı altında yine 45 TL kesinti yapılmış. Bu ya da diğer herhangi bir ad altında benden habersiz hesabımdan eksilen tüm miktarın hesabıma geri yatırılmasını istiyorum.


Garanti Bankası'nın da diğer herhangi bir ticari banka ya da işletmenin de gerek sözleşme yoluyla gerekse vicdani yönden, verdikleri hizmet karşılığı müşterilerinden ücret talep etme hakları olabilir. Bu haklarını tanımıyor değilim. Ben bu miktarın benden "talep edilmesini" ve dilersem kendim ödemeyi istiyorum.


Bankanın ben uyurken benim hesabımdan para almasının, faturayı ödemeyecek olsam elektrik idaresinin gece gelip ben uyurken parayı pantolonumun cebinden almasından farkı yok.

Kağan 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Kağan N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön