19 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Bankayla yılda 15000 20000 TL'lik alışveriş yapıyorum. Buna rağmen hesap işletim ücreti adı altında 120 TL para kesiliyor. Tüketici haklarında hakkımı arayıp paramın yarısını kurtarabildim ancak 2.yarısını alamadım. Kaşıkla puan verip kepçeyle hesap işletim ücreti kart aidatı vs. alıyorlar.

Ömer 182 Okunma

Cevaplar

  • Ömer10 Şubat 2015

    Kaşıkla verip kepçeyle almak diye buna derler.

  • Ömer21 Ocak 2015

    Sitenin haklı müşteri hattıyla şikayetvar sayesinde temasa geçtim. Çağrı merkezi personelinin tavrı müşteri kazanmaktan çok fırçalayıcı ve müşteri kazanmaya değil kaybetmeye yönelikti. Garanti Bankası kanımca sağladığı avantajlar bakımından en iyi banka, ama personelini müşteri ilişkilerini gözden geçirmeli.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ömer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön