17 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Müşteri hizmetleri otomatik talimatlarımı kredi kartımdan verdiğim için hesap işletim ücreti alındığını söyledi. Mevduat hesabından 3 otomatik ödeme talimatı verildiği takdirde alınmıyormuş. Kredi kartını kapatarak mevduat hesabından 5 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Yine para kesmişler hesap işletim ücreti adı altında.

Emir 203 Okunma

Cevaplar

  • Emir27 Ocak 2015

    Müşteriniz olarak kanaatim bu güne kadar hiçbir şikayeti sonuçlandırmadığınız gibi, yaptığınız haksızlıklardan tüm çabalarıma rağmen geri adım atmadınız yapılacak tek doğru şey bankanız ile ivedi olarak irtibatı kesmektir. Bunun dışında hiçbir çare ve çözüm yoktur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Emir O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön