13 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'ndaki hesabımdan 63,50 TL hesap işletim ücreti kesildi. İki adet otomatik fatura ödeme talimatım var. Bankayı aradım haklı müşteri hattına yönlendirdiler. Haklı müşteri hattındaki M*** hanım faturalarımın 2 defa geciktiğini son ödeme tarihinden sonra ödendiğini söyledi.


Hesabımda para yoktu o iki defada ve ben telefonuma gelen fatura mesajıyla fark ettiğimi belirttim. Bana eğer ki bir defa geciktirmiş olsaydınız selin hanım fark etmemiş diyebilir ve iade yapabilirdik diye komik bir cevap verdiler. Ben kredi kartımı nadir durumlar dışında düzenli ödeyen biriyim. Kart borcum bittiği anda hesaplarımı ve kartlarımı iptal ettireceğim.

Şeyda 1.454 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda14 Ocak 2015

    Aynı şeyleri söylemek için aramanıza gerek yoktu teşekkürler!

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Barış Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön