08 Eylül 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ben 2; eşim 3 defa destek kredisi çektik sadece eşimin kredisi devam ediyor emekli maaşınızı buraya aktarırsanız vs avantajlardan faydalanırsınız dediler bizde aktardık. Bize otomatik ödeme için eşime 300 bana 270 tl limitli para kart verdiler otomatik fatura ödemesi için benim 2 eşim 3 adet fatura ödemesi verdik benim kredim bittiği halde kartımla otomatik fatura ödemem devam ediyor bir de maaşımdan bu karta yatırıp eşimin ve benim kredi kartı borcunu internetten ödemesini yapıyordum.


Son olarak 400 tl yatırıp internetten kart borcum olan 367.54 tl aktardım kalanını da eşimin kartına aktaracakken 32.46 kalanı hesap işletim ücreti diye alınıyor. Yasal olmayan bu ücretlerin iadesini istiyoruz!

Behçet 1.746 Okunma

Cevaplar

  • Behçet21 Aralık 2014

    20senedir Kanımı Emdiniz Eşimle Emekli Maaşımızı Türlü Vaadlerinizden Dolayı Size Aktardık kART aİDATI aLMIYACAKTINIZ 7 Ay Sonra 79 tl Yüklediniz 10 ay sonrada eşime 69 tl kart aidatı yazıklar olsun . sizin gibi bankaya Ayrıca ben ve eşim 2 şer defa kredi çektik 1 tane eşimin kaldı 5 adet te otomatik fatura ödememiz var hesap işletim ücrettlerinide alıyorsunuz .aman bu bankayla çalışmayın sizinde kanınızı emmesin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Behçet D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön