09 Temmuz 2014 #2551023

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

10 yıla yakın Garanti Bankası müşterisiyim 04.07.2014 tarihinde hesabımda toplam bakiye tutarım olan 21,05 tl'nin 1.yarı yıl hesap işletim bedelinin hesabımdan alınarak hesabımın sıfır bakiyeye düşmüştür. Hemen müşteri hizmetlerine şikayet dilekçesi yazarak hesabımın ve tüm kredi kartlarımın kapatacağımı belirterek mail gönderdim.


2.gün sonra müşteri hizmetleri dönüş yaptı,hesabınıza 2.adet otomatik ödeme talimatı verilmesi şartıyla hesabınızdan hesap işletim ücreti alınmayacağını söyledi ve toplam hesap işletim bedelinin 58 tl olduğunu belirterek hesabınızda olan bakiyeyi aldığını hesabınızı kapatmanız içinde 58.tl'nin kalan kısmını ödemeniz lazım diye cevap aldım.Böyle bankacılığa karşıyım.

Yakup 205 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimiz Yakup Erhan U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön