10 Şubat 2014 #2285630

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Garanti Bankası Esentepe bağlı şubede bulunan hesabımdan 58 TL hesap işletim ücreti kesildi . Hesabımın kapanmasını talep ettiğimde kredi ödeme bitmeden hesabın kapanmayacağını söylediler. Şikayetçiyim ve dava açacağım.

Bihter 104 Okunma

Cevaplar

  • Bihter'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Dün Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattından bir müşteri temsilcisi tarafından arandım .Müşteri memnuniyeti için kesilen hesap işletim ücretinin iadesinin yapılacağını bildirdi. Hesabıma yatırıldığını gördüm .Göstermiş oldukları ilgiye teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Bihter D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön